הגרי ז"ל. אגדה בעיר (פייסבוק)

איזו בשורה קשה להתחיל איתה את השבת. היו"ר המיתולוגי של מכבי יבנה, חיים הגרי, הלך לעולמו הלילה (בין שישי לשבת). מועד הלוויותו ייקבע רק במוצ"ש. האיש ששחקנים רבים גדלו אצלו, במלוא מובן המילה, כבר לא איתנו.

בתו הודיעה על פטירתו בדך הפייסבוק והודעות התמיכה והזכרונות החלו לצוף מיד כאשר אחד התושבים כתב: "חיים איש יקר, דורות של שחקנים גדלו עליו, נתן את הלב למכבי יבנה. תנוח בשלום".
 
דדה בר כליפא, אחד מגדולי השחקנים של מכבי יבנה בכל הזמנים, נזכר: "חיים יקר ואהוב, אני בהלם! קיבלת אותי כנער בן 15 לבוגרים של מכבי יבנה ודאגת לי כמו אבא לבן. תמיד אזכור את השיחה בגרמניה, בה אמרת לי שאני העתיד של מכבי יבנה ושאתה תיתן לי גיבוי. ידעת להיות יושב הראש המושלם. אני בטוח שאתה עכשיו בין מלאכים. משפחת הגרי היקרה, משתתף בצערכם".

ממועדון הכדורגל מכבי יבנה נמסר: "חיים היגרי ז"ל שימש משך שנים ארוכות כיו"ר קבוצת הכדורגל של מכבי יבנה וכחבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל בישראל. חיים אהב את קבוצת הכדורגל המקומית באופן טוטאלי, תמך בשחקנים, במאמנים ובכל מי שסבב את הקבוצה. הוא הקדיש את כל מרצו למען קבוצת הכדורגל והתמודד לא פעם מול מכשולים רבים. בימיו ידע המועדון ימים יפים ומרגשים והוא הצעיד את הקבוצה לרמות הגבוהות ביותר תוך שהוא עושה זאת באהבה אינסופית כששרשרת 'מכבי' תמיד על צווארו. מועדון מכבי יבנה, השחקנים, המאמנים, חברי ההנהלה והאוהדים מרכינים ראש עם לכתו ומשתתפים בצער המשפחה".

ביום שישי, 10.3.18 לפני משחק הליגה בין מכבי יבנה לבית"ר 'נורדיה' ירושלים תתקיים דקת דומיה לזכרו של חיים היגרי ז"ל.
יהי זכרו ברוך!

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו