השימושים בלוח מחיק
  • ניתן לנהל ישיבות בקלות רבה יותר בעזרת לוחות כאלה ולכתוב עליהם, תוך כדי הישיבה בפני המשתתפים, את הרעיות ואת חלוקת התפקידים.
  • ניתן ללמד כך תלמידים בקבוצה קטנה ולכתוב את הנקודות החשובות.
  • ניתן ללמד את הילדים בבית לכתוב את האותיות.

במקום לבזבז נייר ולהתחיל להדפיס חומרים שונים לעובדים, לתלמידים או לילדים, כדאי יהיה לקנות לוח מחיק מזכוכית ולעשות בו שימוש. אתם תראו שאחרי שתתרגלו לעשות שימוש בלוח הזה לא תבינו איך יכולתם לנהל את המשרד שלכם בלעדיו, אז למה אתם מחכים?

איך סוג של לוח מחיק כדאי לרכוש?

האמת היא שכאשר מדברים על לוחות מחיקים מזכוכית, מדברים על מגוון אדיר של אפשרויות. לכן, אם חשבתם לרגע לקנות ככה סתם את הלוח הראשון שאתם רואים, אנחנו מאוד ממליצים לכם לעשות לפני כן מספר בירורים. לדוגמא, מי ייצר את הלוח? ומה הגודל שלו? האם הוא דו צדדי או שהוא ניתן לכתיבה ולמחיקה רק מצד אחד? בנוסף לכך, כדאי יהיה לבדוק האם אנשים שכבר רכשו את אותו לוח מחיק, באמת ממליצים עליו? כי מה פתאום שתיקנו היום מוצר שאף אחד לא מכיר או מוצר שיש לגביו חוות דעת שליליות? שווה לבדוק את כל הפרטים האלה כי כמו שקורה כאשר אתם קונים כל מוצר אחר, גם כאן יש משמעות לאיכות. אין שום סיבה לקנות היום לוח מחיק מזכוכית שמהר מאוד ישבר, לא יהיה נוח לעבודה או שלא יהיה מספיק מחיר ועמיד.

איפה הכי כדאי לקנות לוחות כאלה?

בין אם אתם רוצים לקנות א הלוח המחיק מזכוכית הכי גדול שיש או שאתם מעדיפים לוח צנוע יותר כי הוא מיועד לשימוש ביתי, יש משמעות לשאלה איפה אתם קונים אותו. האם באמת תרצו לצאת מהבית כדי לבצע את הרכישה הזאת? או שאולי תרצו לנסות להזמין את הלוח שלכם באינטרנט? כאשר קונים דרך האינטרנט, בין אם זה לוחות מחיקים מזכוכית ובין אם זה כל מוצר אחר, המחירים בדרך כלל יותר טובים. יתרה מכך, מי שקונה באינטרנט חוסר לעצמו התעסקות רבה ולכן זה טבעי שגם אתם תחשבו על האפשרות הזאת. לא תמיד צריך להשקיע, לצאת מהבית ולשלם ביוקר על המוצרים שאתם קונים כי לעיתים רכישה נוחה יותר עדיפה.